KuponperestV2
11 Şubat Pazar · 14:00
Getafe
3-2Maç sonucu · İY 2-0
RC Celta de Vigo

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

1,63

En olası skor

0-0

%20

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%36
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%32
1.5 üst
%50
2.5 üst
%22
3.5 üst
%9

Skor olasılık matrisi

012345
019124.10.90.20.0
119134.20.90.20.0
29.56.32.10.50.10.0
33.22.10.70.20.00.0
40.80.50.20.00.00.0
50.20.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 56%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1594, RC Celta de Vigo 1624.
  • Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1594 — 1624).
  • Simülasyonların %36'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Getafe 1594.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1594, RC Celta de Vigo 1624.
  • Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta de Vigo 1624, Getafe 1594.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%67
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %64'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%83
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,00, RC Celta de Vigo 0,66).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %22'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,00, RC Celta de Vigo 0,66).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %22'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,00, RC Celta de Vigo 0,66).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %22'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%11
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,00, RC Celta de Vigo 0,66).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %22'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%2
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,00, RC Celta de Vigo 0,66).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %22'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%47
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,00, RC Celta de Vigo 0,66).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%73
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,00, RC Celta de Vigo 0,66).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%89
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,00, RC Celta de Vigo 0,66).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,15 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta de Vigo son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %32'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%67
Güven56/100Orta risk
  • Getafe kalesini maçların %27'inde, RC Celta de Vigo %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %68'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,66 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven58/100Orta risk
  • Getafe için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • RC Celta de Vigo deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven45/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 0,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Getafe iç sahada maç başına 0,88 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 0,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Getafe iç sahada maç başına 0,88 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven71/100Yüksek risk
  • RC Celta de Vigo için beklenen gol: 0,66.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Getafe iç sahada maç başına 0,88 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%52
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%14
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%8
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,73 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,93 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 0,93 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Getafe — RC Celta de Vigo · Kuponperest