Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 4 msBeklenen toplam gol
1,93
En olası skor
1-0
%17
- Ev sahibi kazanır
- %45
- Beraberlik
- %30
- Deplasman kazanır
- %25
- Karşılıklı gol
- %37
- 1.5 üst
- %57
- 2.5 üst
- %31
- 3.5 üst
- %14
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 15 | 11 | 4.1 | 1.0 | 0.2 | 0.0 |
| 1 | 17 | 13 | 4.7 | 1.2 | 0.2 | 0.0 |
| 2 | 10 | 7.4 | 2.7 | 0.7 | 0.1 | 0.0 |
| 3 | 3.9 | 2.9 | 1.1 | 0.3 | 0.0 | 0.0 |
| 4 | 1.1 | 0.8 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
| 5 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — 2.5 alt
Uyum 91%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Getafe 1597, RC Celta 1620.
- Getafe iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1597 — 1620).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Getafe 1597.
- RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Getafe 1597, RC Celta 1620.
- Getafe iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Getafe 1597.
- RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,16, RC Celta 0,74).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,16, RC Celta 0,74).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,16, RC Celta 0,74).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,16, RC Celta 0,74).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,16, RC Celta 0,74).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,16, RC Celta 0,74).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Getafe son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,16, RC Celta 0,74).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Getafe son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,16, RC Celta 0,74).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
- RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Getafe son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Getafe son 30 maçının %27'inde iki takım da gol attı.
- RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,89 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Getafe kalesini maçların %27'inde, RC Celta %30'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %63'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,74 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Getafe için beklenen gol: 1,16.
- İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
- RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Getafe için beklenen gol: 1,16.
- İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
- RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Getafe için beklenen gol: 1,16.
- İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
- RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- RC Celta için beklenen gol: 0,74.
- Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
- Getafe iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- RC Celta için beklenen gol: 0,74.
- Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
- Getafe iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- RC Celta için beklenen gol: 0,74.
- Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
- Getafe iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 0,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 1,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 1,89.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 1,89.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.