22 Eylül Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
GET%50Beraberlik%28LEG%22
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol yok%59
Güven61/100Orta riskModel uyumu 98%
Neden?
- Getafe kalesini maçların %27'inde, CD Leganés %30'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %59'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,78 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Beklenen gol (ev)
1,42
Beklenen gol (dep.)
0,78
Toplam beklenen gol
2,20
En olası skor
1-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Getafe 1594, CD Leganés 1541.
- Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
- Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1594 — 1541).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CD Leganés 1541, Getafe 1594.
- CD Leganés deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,42, CD Leganés 0,78).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,42, CD Leganés 0,78).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- CD Leganés son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Yüksek risk
- Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
- CD Leganés son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).