KuponperestV2
31 Ağustos Cumartesi · 19:00
Getafe
1-1Maç sonucu · İY 1-1
CD Alavés

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,19

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%57
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%40
1.5 üst
%66
2.5 üst
%37
3.5 üst
%16

Skor olasılık matrisi

012345
0127.32.40.50.10.0
117113.60.80.10.0
2138.52.70.60.10.0
36.74.31.40.30.00.0
42.51.60.50.10.00.0
50.80.50.20.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 87%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%60
Geçmiş frekans%66
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, CD Alavés 1620.
  • Getafe iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1597 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Getafe 1597.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1597, CD Alavés 1620.
  • Getafe iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CD Alavés 1620, Getafe 1597.
  • CD Alavés deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,52, CD Alavés 0,64).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%65
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,52, CD Alavés 0,64).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,52, CD Alavés 0,64).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%15
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,52, CD Alavés 0,64).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,52, CD Alavés 0,64).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %37'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,52, CD Alavés 0,64).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%64
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,52, CD Alavés 0,64).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%85
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,52, CD Alavés 0,64).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,68 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • CD Alavés son 30 maçta maç başına 0,77 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %77'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Getafe son 30 maçının %27'inde iki takım da gol attı.
  • CD Alavés son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,16 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%63
Güven58/100Orta risk
  • Getafe kalesini maçların %27'inde, CD Alavés %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %60'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,64 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven47/100Orta risk
  • Getafe için beklenen gol: 1,52.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven41/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 1,52.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 1,52.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • CD Alavés deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Getafe iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%16
Güven64/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Getafe iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven71/100Yüksek risk
  • CD Alavés için beklenen gol: 0,64.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Getafe iç sahada maç başına 0,87 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%11
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%71
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,21 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,21 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,16.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Getafe — CD Alavés · Kuponperest