KuponperestV2
5 Ekim Cumartesi · 17:15
Getafe
1-1Maç sonucu · İY 1-0
CA Osasuna

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 11 ms

Beklenen toplam gol

2,92

En olası skor

2-0

%12

Ev sahibi kazanır
%64
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%14
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%79
2.5 üst
%55
3.5 üst
%33

Skor olasılık matrisi

012345
05.85.02.30.70.20.0
111104.51.30.30.1
2119.94.41.30.30.1
37.26.52.90.90.20.0
43.63.21.40.40.10.0
51.41.30.60.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 72%
Dixon-Coles%84
Monte Carlo%86
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1594, CA Osasuna 1548.
  • Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1594 — 1548).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, Getafe 1594.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Getafe 1594, CA Osasuna 1548.
  • Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, Getafe 1594.
  • CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,97, CA Osasuna 0,90).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,97, CA Osasuna 0,90).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,97, CA Osasuna 0,90).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,97, CA Osasuna 0,90).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,97, CA Osasuna 0,90).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,97, CA Osasuna 0,90).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,97, CA Osasuna 0,90).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,97, CA Osasuna 0,90).
  • Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
  • CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
  • Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
  • CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Getafe kalesini maçların %27'inde, CA Osasuna %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven49/100Orta risk
  • Getafe için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven29/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Getafe için beklenen gol: 1,97.
  • İç sahada maç başına 1,19 gol üretiyor.
  • CA Osasuna deplasmanda maç başına 2,20 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven53/100Orta risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Getafe iç sahada maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven54/100Yüksek risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Getafe iç sahada maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven71/100Yüksek risk
  • CA Osasuna için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Getafe iç sahada maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,26 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,87.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Getafe — CA Osasuna · Kuponperest