5 Ekim Cumartesi · 17:15
Kuponperest analizi
GET%58Beraberlik%22OSA%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven62/100Orta riskModel uyumu 72%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Getafe 1594, CA Osasuna 1548.
- Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,97
Beklenen gol (dep.)
0,90
Toplam beklenen gol
2,87
En olası skor
1-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Getafe 1594, CA Osasuna 1548.
- Getafe iç sahada oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,19 gol attı.
- Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1594 — 1548).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Osasuna 1548, Getafe 1594.
- CA Osasuna deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,97, CA Osasuna 0,90).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Getafe 1,97, CA Osasuna 0,90).
- Getafe son 30 maçta maç başına 0,81 gol attı, 1,26 gol yedi.
- CA Osasuna son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Getafe son maçlarının %73'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Getafe son 30 maçının %33'inde iki takım da gol attı.
- CA Osasuna son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).