KuponperestV2
17 Şubat Pazartesi · 22:45
Genoa CFC
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Venezia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,54

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%54
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%73
2.5 üst
%44
3.5 üst
%26

Skor olasılık matrisi

012345
08.36.93.00.90.20.0
113125.01.40.30.1
2119.54.11.20.30.0
36.15.22.20.60.10.0
42.52.10.90.30.10.0
50.80.70.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 95%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%79
Elo gücü%79
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Venezia 1457.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1579 — 1457).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Genoa CFC 1579.
  • Venezia deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Venezia 1457.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
  • Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Venezia 1457, Genoa CFC 1579.
  • Venezia deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,64, Venezia 0,86).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,64, Venezia 0,86).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,64, Venezia 0,86).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,64, Venezia 0,86).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,64, Venezia 0,86).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,64, Venezia 0,86).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,64, Venezia 0,86).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,64, Venezia 0,86).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Venezia son 30 maçta maç başına 0,55 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Venezia son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,50 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Genoa CFC kalesini maçların %17'inde, Venezia %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,86 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven62/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven70/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,64.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • Venezia deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%55
Güven48/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven72/100Yüksek risk
  • Venezia için beklenen gol: 0,86.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,10 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,40 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,50.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Genoa CFC — Venezia · Kuponperest