KuponperestV2
13 Ocak Cumartesi · 15:00
Genoa CFC
0-0Maç sonucu
Torino

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

1,71

En olası skor

0-0

%27

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%32
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%20
1.5 üst
%48
2.5 üst
%30
3.5 üst
%13

Skor olasılık matrisi

012345
05.66.94.62.00.60.2
18.7117.43.21.00.3
27.19.26.02.60.80.2
33.85.03.21.40.40.1
41.62.01.30.60.20.0
50.50.70.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — İlk yarı berabere

Uyum 55%
Monte Carlo%61
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Torino 1585.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1579 — 1585).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Genoa CFC 1579.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Torino 1585.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Genoa CFC 1579.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %68'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%89
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,62, Torino 1,29).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven39/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,62, Torino 1,29).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,62, Torino 1,29).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,62, Torino 1,29).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,62, Torino 1,29).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %30'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven39/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,62, Torino 1,29).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven38/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,62, Torino 1,29).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,62, Torino 1,29).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven31/100Yüksek risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %20'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven31/100Yüksek risk
  • Genoa CFC kalesini maçların %17'inde, Torino %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %80'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven48/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven64/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,62.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven37/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven49/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven68/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%61
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%4
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,28 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,63 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,91.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Genoa CFC — Torino · Kuponperest