KuponperestV2
20 Mayıs Pazar · 15:00
Genoa CFC
1-2Maç sonucu · İY 0-1
Torino

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,13

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%43
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%83
2.5 üst
%61
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.76.54.92.40.90.3
17.2117.93.91.40.4
26.08.86.53.21.20.3
33.34.83.51.70.60.2
41.31.91.40.70.30.1
50.40.60.50.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 97%
Dixon-Coles%62
Monte Carlo%63
Geçmiş frekans%62
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1537, Torino 1581.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 17 maçın %41'ini kazandı, maç başına 1,41 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1537 — 1581).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, Genoa CFC 1537.
  • Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1537, Torino 1581.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 17 maçın %41'ini kazandı, maç başına 1,41 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1581, Genoa CFC 1537.
  • Torino deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,63, Torino 1,47).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,63, Torino 1,47).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,63, Torino 1,47).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,63, Torino 1,47).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,63, Torino 1,47).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,63, Torino 1,47).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,63, Torino 1,47).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,63, Torino 1,47).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,24 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven62/100Orta risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Genoa CFC kalesini maçların %10'inde, Torino %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven58/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,41 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,41 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,41 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven67/100Orta risk
  • Torino için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,47.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Genoa CFC — Torino · Kuponperest