KuponperestV2
3 Şubat Pazar · 15:00
Genoa CFC
1-1Maç sonucu · İY 1-1
Sassuolo Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,97

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%35
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%80
2.5 üst
%56
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.37.65.82.91.10.3
17.4118.54.31.60.5
25.58.36.23.11.20.4
32.74.03.01.50.60.2
41.01.51.10.60.20.1
50.30.40.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 81%
Dixon-Coles%60
Monte Carlo%61
Geçmiş frekans%67
Ensemble sonucu%62

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Sassuolo Calcio 1622.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1622).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Genoa CFC 1542.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Sassuolo Calcio 1622.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Genoa CFC 1542.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,46, Sassuolo Calcio 1,51).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,46, Sassuolo Calcio 1,51).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,46, Sassuolo Calcio 1,51).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,46, Sassuolo Calcio 1,51).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,46, Sassuolo Calcio 1,51).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,46, Sassuolo Calcio 1,51).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,46, Sassuolo Calcio 1,51).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%69
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,46, Sassuolo Calcio 1,51).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven58/100Orta risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • Genoa CFC kalesini maçların %10'inde, Sassuolo Calcio %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven64/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,46.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,46.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,46.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven68/100Düşük risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,51.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven60/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,51.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,51.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,31 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,66 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,97.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Genoa CFC — Sassuolo Calcio · Kuponperest