KuponperestV2
25 Kasım Pazar · 20:30
Genoa CFC
1-1Maç sonucu · İY 1-1
Sampdoria

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,17

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%33
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%42
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%81
2.5 üst
%61
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
04.37.06.03.41.40.5
16.1118.95.02.10.7
24.67.86.63.71.60.5
32.33.93.21.80.80.3
40.81.41.20.70.30.1
50.30.40.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 99%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%81
Geçmiş frekans%81
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Sampdoria 1620.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Genoa CFC 1542.
  • Sampdoria deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Sampdoria 1620.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Genoa CFC 1542.
  • Sampdoria deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,48, Sampdoria 1,68).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,48, Sampdoria 1,68).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%62
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,48, Sampdoria 1,68).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,48, Sampdoria 1,68).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,48, Sampdoria 1,68).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,48, Sampdoria 1,68).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,48, Sampdoria 1,68).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,48, Sampdoria 1,68).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Genoa CFC kalesini maçların %10'inde, Sampdoria %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven64/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Sampdoria deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven59/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Sampdoria deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,48.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Sampdoria deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven72/100Düşük risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 1,68.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven51/100Yüksek risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 1,68.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 1,68.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,39 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,77 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,17.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Genoa CFC — Sampdoria · Kuponperest