KuponperestV2
15 Eylül Pazar · 13:30
Genoa CFC
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Roma

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,46

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%25
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%56
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%86
2.5 üst
%66
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
03.16.37.05.12.71.2
13.98.89.46.83.71.6
22.75.86.34.62.51.1
31.22.62.82.11.10.5
40.40.91.00.70.40.2
50.10.20.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 51%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%60
Geçmiş frekans%80
Ensemble sonucu%67

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Roma 1839.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1579 — 1839).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%56
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Genoa CFC 1579.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Roma 1839.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
  • Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Roma 1839, Genoa CFC 1579.
  • Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,35, Roma 2,17).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,35, Roma 2,17).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,35, Roma 2,17).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,35, Roma 2,17).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,35, Roma 2,17).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,35, Roma 2,17).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,35, Roma 2,17).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,35, Roma 2,17).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven53/100Orta risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven53/100Yüksek risk
  • Genoa CFC kalesini maçların %17'inde, Roma %53'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven67/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven64/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven75/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven72/100Düşük risk
  • Roma için beklenen gol: 2,17.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%67
Güven54/100Orta risk
  • Roma için beklenen gol: 2,17.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven65/100Yüksek risk
  • Roma için beklenen gol: 2,17.
  • Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%40
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,55 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,97 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,52.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Genoa CFC — Roma · Kuponperest