15 Eylül Pazar · 13:30
Kuponperest analizi
GEN%25Beraberlik%19ROM%56
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%67
Güven54/100Orta riskModel uyumu 51%
Neden?
- Roma için beklenen gol: 2,17.
- Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
- Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
2,17
Toplam beklenen gol
3,52
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Roma 1839.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
- Simülasyonların %25'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1579 — 1839).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Roma 1839, Genoa CFC 1579.
- Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,35, Roma 2,17).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,35, Roma 2,17).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Orta risk
- Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,52 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).