Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 76 msBeklenen toplam gol
2,64
En olası skor
1-1
%15
- Ev sahibi kazanır
- %46
- Beraberlik
- %28
- Deplasman kazanır
- %26
- Karşılıklı gol
- %54
- 1.5 üst
- %75
- 2.5 üst
- %48
- 3.5 üst
- %26
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7.9 | 8.1 | 4.3 | 1.5 | 0.4 | 0.1 |
| 1 | 11 | 12 | 6.5 | 2.3 | 0.6 | 0.1 |
| 2 | 8.7 | 9.2 | 4.9 | 1.7 | 0.5 | 0.1 |
| 3 | 4.4 | 4.6 | 2.4 | 0.9 | 0.2 | 0.0 |
| 4 | 1.6 | 1.7 | 0.9 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.5 | 0.5 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere
Uyum 96%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Parma Calcio 1913 1535.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1579 — 1535).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1535, Genoa CFC 1579.
- Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Parma Calcio 1913 1535.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Parma Calcio 1913 1535, Genoa CFC 1579.
- Parma Calcio 1913 deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,50, Parma Calcio 1913 1,06).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,50, Parma Calcio 1913 1,06).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,50, Parma Calcio 1913 1,06).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,50, Parma Calcio 1913 1,06).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,50, Parma Calcio 1913 1,06).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,50, Parma Calcio 1913 1,06).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,50, Parma Calcio 1913 1,06).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,50, Parma Calcio 1913 1,06).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Parma Calcio 1913 son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Genoa CFC kalesini maçların %17'inde, Parma Calcio 1913 %23'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Genoa CFC için beklenen gol: 1,50.
- İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
- Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Genoa CFC için beklenen gol: 1,50.
- İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
- Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Genoa CFC için beklenen gol: 1,50.
- İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
- Parma Calcio 1913 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,06.
- Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
- Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,06.
- Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
- Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Parma Calcio 1913 için beklenen gol: 1,06.
- Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
- Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,56; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,56.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,43 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,56.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.