27 Ocak Pazartesi · 22:45
Kuponperest analizi
GEN%59Beraberlik%18MON%23
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%69
Güven64/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 2,30, Monza 1,36).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
2,30
Beklenen gol (dep.)
1,36
Toplam beklenen gol
3,66
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Monza 1431.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1579 — 1431).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monza 1431, Genoa CFC 1579.
- Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 2,30, Monza 1,36).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 2,30, Monza 1,36).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,66 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).