KuponperestV2
7 Ekim Cumartesi · 20:45
Genoa CFC
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Milan

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,61

En olası skor

0-1

%12

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%72
2.5 üst
%47
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
07.7129.34.91.90.6
17.6129.44.91.90.6
23.96.14.82.51.00.3
31.32.01.60.80.30.1
40.30.50.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%73
Elo gücü%76
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Milan 1752.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1579 — 1752).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Genoa CFC 1579.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Milan 1752.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Genoa CFC 1579.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,01, Milan 1,57).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%75
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,01, Milan 1,57).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,01, Milan 1,57).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,01, Milan 1,57).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,01, Milan 1,57).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,01, Milan 1,57).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,01, Milan 1,57).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,01, Milan 1,57).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Genoa CFC kalesini maçların %17'inde, Milan %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven61/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven66/100Orta risk
  • Milan için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven71/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%68
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,13 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Genoa CFC — Milan · Kuponperest