Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 4 msBeklenen toplam gol
3,06
En olası skor
1-2
%11
- Ev sahibi kazanır
- %15
- Beraberlik
- %20
- Deplasman kazanır
- %65
- Karşılıklı gol
- %53
- 1.5 üst
- %82
- 2.5 üst
- %59
- 3.5 üst
- %36
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 5.0 | 10 | 11 | 7.5 | 3.9 | 1.6 |
| 1 | 4.4 | 9.6 | 9.9 | 6.9 | 3.6 | 1.5 |
| 2 | 2.1 | 4.3 | 4.5 | 3.2 | 1.7 | 0.7 |
| 3 | 0.6 | 1.3 | 1.4 | 1.0 | 0.5 | 0.2 |
| 4 | 0.1 | 0.3 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst
Uyum 94%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Lazio 1760.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
- Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1579 — 1760).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Genoa CFC 1579.
- Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
- Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Lazio 1760.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
- Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Genoa CFC 1579.
- Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
- Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 0,92, Lazio 2,09).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 0,92, Lazio 2,09).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 0,92, Lazio 2,09).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 0,92, Lazio 2,09).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 0,92, Lazio 2,09).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 0,92, Lazio 2,09).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 0,92, Lazio 2,09).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 0,92, Lazio 2,09).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Genoa CFC kalesini maçların %17'inde, Lazio %27'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,92 — gol bulamama olasılığı yüksek.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Genoa CFC için beklenen gol: 0,92.
- İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
- Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Genoa CFC için beklenen gol: 0,92.
- İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
- Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Genoa CFC için beklenen gol: 0,92.
- İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
- Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Lazio için beklenen gol: 2,09.
- Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
- Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Lazio için beklenen gol: 2,09.
- Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
- Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Lazio için beklenen gol: 2,09.
- Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
- Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,01.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,01.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.