26 Eylül Çarşamba · 21:00
Kuponperest analizi
GCF%48Beraberlik%30CVE%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven57/100Orta riskModel uyumu 55%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Chievo Verona 1620.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,48
Beklenen gol (dep.)
0,82
Toplam beklenen gol
2,30
En olası skor
1-0
%15
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Chievo Verona 1620.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1620).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chievo Verona 1620, Genoa CFC 1542.
- Chievo Verona deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,48, Chievo Verona 0,82).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,48, Chievo Verona 0,82).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Chievo Verona son 30 maçta maç başına 0,57 gol attı, 1,89 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Chievo Verona son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,30 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).