KuponperestV2
24 Kasım Pazar · 12:30
Genoa CFC
2-2Maç sonucu · İY 1-1
Cagliari Calcio

Kuponperest analizi

GCF%46Beraberlik%22CCA%32

En güçlü istatistiksel sinyal

1.5 üst%81
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,75, Cagliari Calcio 1,37).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,75

Beklenen gol (dep.)

1,37

Toplam beklenen gol

3,12

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Cagliari Calcio 1549.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1579 — 1549).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Genoa CFC 1579.
  • Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,75, Cagliari Calcio 1,37).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,75, Cagliari Calcio 1,37).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven51/100Yüksek risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Genoa CFC — Cagliari Calcio · Kuponperest