18 Mayıs Cumartesi · 18:00
Kuponperest analizi
GCF%32Beraberlik%24CCA%43
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%68
Güven64/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Genoa CFC 1542.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,30
Beklenen gol (dep.)
1,55
Toplam beklenen gol
2,85
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Cagliari Calcio 1602.
- Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %39'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1542 — 1602).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1602, Genoa CFC 1542.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,30, Cagliari Calcio 1,55).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,30, Cagliari Calcio 1,55).
- Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Genoa CFC son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).