KuponperestV2
19 Ağustos Cumartesi · 20:45
Genoa CFC
1-4Maç sonucu · İY 0-3
ACF Fiorentina

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,36

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%40
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%85
2.5 üst
%65
3.5 üst
%42

Skor olasılık matrisi

012345
03.45.34.42.41.00.3
15.89.77.84.21.70.6
25.28.57.03.81.50.5
33.15.14.12.20.90.3
41.42.21.81.00.40.1
50.50.80.70.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%86
Monte Carlo%85
Geçmiş frekans%86
Ensemble sonucu%86

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, ACF Fiorentina 1613.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1579 — 1613).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1613, Genoa CFC 1579.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, ACF Fiorentina 1613.
  • Genoa CFC iç sahada oynadığı 18 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,39 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1613, Genoa CFC 1579.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,78, ACF Fiorentina 1,63).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,78, ACF Fiorentina 1,63).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,78, ACF Fiorentina 1,63).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,78, ACF Fiorentina 1,63).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,78, ACF Fiorentina 1,63).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,78, ACF Fiorentina 1,63).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,78, ACF Fiorentina 1,63).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Genoa CFC 1,78, ACF Fiorentina 1,63).
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Genoa CFC son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven59/100Orta risk
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Genoa CFC kalesini maçların %17'inde, ACF Fiorentina %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven60/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,78.
  • İç sahada maç başına 1,39 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven68/100Düşük risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,63.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,63.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,63.
  • Deplasmanda maç başına 1,56 gol üretiyor.
  • Genoa CFC iç sahada maç başına 1,39 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,91 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%57
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,91 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Genoa CFC — ACF Fiorentina · Kuponperest