Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 4 msBeklenen toplam gol
2,81
En olası skor
0-1
%11
- Ev sahibi kazanır
- %21
- Beraberlik
- %22
- Deplasman kazanır
- %57
- Karşılıklı gol
- %52
- 1.5 üst
- %78
- 2.5 üst
- %54
- 3.5 üst
- %30
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 6.2 | 11 | 9.9 | 6.0 | 2.7 | 1.0 |
| 1 | 6.0 | 11 | 9.9 | 5.9 | 2.7 | 1.0 |
| 2 | 3.0 | 5.4 | 4.9 | 2.9 | 1.3 | 0.5 |
| 3 | 1.0 | 1.8 | 1.6 | 1.0 | 0.4 | 0.2 |
| 4 | 0.2 | 0.4 | 0.4 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere
Uyum 75%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: GD Estoril Praia 1410, Estrela da Amadora 1486.
- GD Estoril Praia iç sahada oynadığı 5 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
- Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1410 — 1486).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Estrela da Amadora 1486, GD Estoril Praia 1410.
- Estrela da Amadora deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: GD Estoril Praia 1410, Estrela da Amadora 1486.
- GD Estoril Praia iç sahada oynadığı 5 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
- Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Estrela da Amadora 1486, GD Estoril Praia 1410.
- Estrela da Amadora deplasmanda oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (GD Estoril Praia 0,99, Estrela da Amadora 1,80).
- GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (GD Estoril Praia 0,99, Estrela da Amadora 1,80).
- GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (GD Estoril Praia 0,99, Estrela da Amadora 1,80).
- GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (GD Estoril Praia 0,99, Estrela da Amadora 1,80).
- GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (GD Estoril Praia 0,99, Estrela da Amadora 1,80).
- GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (GD Estoril Praia 0,99, Estrela da Amadora 1,80).
- GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
- GD Estoril Praia son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (GD Estoril Praia 0,99, Estrela da Amadora 1,80).
- GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
- GD Estoril Praia son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor (GD Estoril Praia 0,99, Estrela da Amadora 1,80).
- GD Estoril Praia son 10 maçta maç başına 0,51 gol attı, 2,05 gol yedi.
- Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
- GD Estoril Praia son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- GD Estoril Praia son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Estrela da Amadora son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,80 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- GD Estoril Praia kalesini maçların %10'inde, Estrela da Amadora %0'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,99 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- GD Estoril Praia için beklenen gol: 0,99.
- İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
- Estrela da Amadora deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- GD Estoril Praia için beklenen gol: 0,99.
- İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
- Estrela da Amadora deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- GD Estoril Praia için beklenen gol: 0,99.
- İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
- Estrela da Amadora deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Estrela da Amadora için beklenen gol: 1,80.
- Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
- GD Estoril Praia iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Estrela da Amadora için beklenen gol: 1,80.
- Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
- GD Estoril Praia iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Estrela da Amadora için beklenen gol: 1,80.
- Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
- GD Estoril Praia iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,80; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,80.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,80.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.