KuponperestV2
26 Aralık Çarşamba · 12:30
Fulham
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Wolverhampton Wanderers

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 49 ms

Beklenen toplam gol

2,91

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%47
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%77
2.5 üst
%55
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.05.93.71.50.50.1
18.5116.62.70.80.2
27.79.65.92.50.80.2
34.65.73.51.50.50.1
42.12.61.60.70.20.1
50.70.90.60.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 83%
Dixon-Coles%74
Monte Carlo%71
Elo gücü%79
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1590, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Fulham iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1467).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Fulham 1590.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1590, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Fulham iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Fulham 1590.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,79, Wolverhampton Wanderers 1,24).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,79, Wolverhampton Wanderers 1,24).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,79, Wolverhampton Wanderers 1,24).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,79, Wolverhampton Wanderers 1,24).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,79, Wolverhampton Wanderers 1,24).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,79, Wolverhampton Wanderers 1,24).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,79, Wolverhampton Wanderers 1,24).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,79, Wolverhampton Wanderers 1,24).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • Fulham son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Fulham kalesini maçların %17'inde, Wolverhampton Wanderers %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven63/100Orta risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,79.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,79.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,79.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven66/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Fulham iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Fulham iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Fulham iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,33 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,70 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,03.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Fulham — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest