KuponperestV2
15 Şubat Cumartesi · 18:00
Fulham
2-1Maç sonucu · İY 1-1
Nottingham Forest

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

3,00

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%80
2.5 üst
%57
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
05.47.25.22.40.80.2
18.0128.03.71.30.4
26.38.86.22.91.00.3
33.24.53.21.50.50.1
41.21.71.20.60.20.1
50.40.50.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 0.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%95
Monte Carlo%96
Geçmiş frekans%95
Ensemble sonucu%95

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Nottingham Forest 1603.
  • Fulham iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1617 — 1603).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Fulham 1617.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Nottingham Forest 1603.
  • Fulham iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Fulham 1617.
  • Nottingham Forest deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,54, Nottingham Forest 1,40).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,54, Nottingham Forest 1,40).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,54, Nottingham Forest 1,40).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,54, Nottingham Forest 1,40).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,54, Nottingham Forest 1,40).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,54, Nottingham Forest 1,40).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,54, Nottingham Forest 1,40).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,54, Nottingham Forest 1,40).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven56/100Orta risk
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • Fulham kalesini maçların %23'inde, Nottingham Forest %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven65/100Orta risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,54.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,54.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,54.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Nottingham Forest deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven59/100Orta risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,40.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Fulham iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven55/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,40.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Fulham iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven69/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest için beklenen gol: 1,40.
  • Deplasmanda maç başına 1,65 gol üretiyor.
  • Fulham iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,30 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Fulham — Nottingham Forest · Kuponperest