KuponperestV2
6 Nisan Cumartesi · 15:00
Fulham
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Newcastle United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,64

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%72
2.5 üst
%49
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
07.47.44.01.40.40.1
111126.32.20.60.1
29.09.45.01.70.50.1
34.75.02.60.90.20.1
41.92.01.00.40.10.0
50.60.60.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 79%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%77
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Newcastle United 1625.
  • Fulham iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1617 — 1625).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Fulham 1617.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Newcastle United 1625.
  • Fulham iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Fulham 1617.
  • Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,58, Newcastle United 1,05).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,58, Newcastle United 1,05).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,58, Newcastle United 1,05).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,58, Newcastle United 1,05).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,58, Newcastle United 1,05).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,58, Newcastle United 1,05).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,58, Newcastle United 1,05).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,58, Newcastle United 1,05).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,63 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • Fulham kalesini maçların %23'inde, Newcastle United %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven64/100Orta risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,58.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,58.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 1,58.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Newcastle United deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven54/100Orta risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Fulham iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven49/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Fulham iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • Newcastle United için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Fulham iç sahada maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,47 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,47 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,63.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Fulham — Newcastle United · Kuponperest