KuponperestV2
3 Mart Pazar · 14:05
Fulham
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Chelsea

Kuponperest analizi

FUL%43Beraberlik%24CHE%33

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%66
Güven63/100Orta riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,92, Chelsea 1,45).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

Beklenen gol (ev)

1,92

Beklenen gol (dep.)

1,45

Toplam beklenen gol

3,37

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1590, Chelsea 1666.
  • Fulham iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1666).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Fulham 1590.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,92, Chelsea 1,45).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,92, Chelsea 1,45).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven63/100Orta risk
  • Fulham son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Fulham — Chelsea · Kuponperest