KuponperestV2
4 Kasım Pazartesi · 20:00
Fulham
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Brentford

Kuponperest analizi

FUL%41Beraberlik%27BRE%32

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%71
Güven64/100Orta riskModel uyumu 87%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,52, Brentford 1,22).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,52

Beklenen gol (dep.)

1,22

Toplam beklenen gol

2,74

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Brentford 1690.
  • Fulham iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1617 — 1690).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Fulham 1617.
  • Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,52, Brentford 1,22).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,52, Brentford 1,22).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven60/100Orta risk
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Fulham — Brentford · Kuponperest