KuponperestV2
27 Ekim Cumartesi · 15:00
Fulham
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Bournemouth

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,64

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%50
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%69
1.5 üst
%87
2.5 üst
%71
3.5 üst
%51

Skor olasılık matrisi

012345
02.64.03.41.90.80.3
15.08.57.03.91.60.5
25.28.57.13.91.60.5
33.55.84.82.61.10.4
41.82.92.41.30.60.2
50.71.21.00.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 96%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%69
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1590, Bournemouth 1671.
  • Fulham iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1671).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Fulham 1590.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1590, Bournemouth 1671.
  • Fulham iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Fulham 1590.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 2,03, Bournemouth 1,66).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 2,03, Bournemouth 1,66).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 2,03, Bournemouth 1,66).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 2,03, Bournemouth 1,66).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 2,03, Bournemouth 1,66).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 2,03, Bournemouth 1,66).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 2,03, Bournemouth 1,66).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 2,03, Bournemouth 1,66).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven67/100Orta risk
  • Fulham son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Fulham kalesini maçların %17'inde, Bournemouth %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %31'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven62/100Orta risk
  • Fulham için beklenen gol: 2,03.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven47/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 2,03.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven67/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 2,03.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,66.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Fulham iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%49
Güven60/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,66.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Fulham iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven72/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,66.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Fulham iç sahada maç başına 1,50 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Fulham — Bournemouth · Kuponperest