KuponperestV2
27 Ekim Cumartesi · 15:00
Fulham
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Bournemouth

Kuponperest analizi

FUL%43Beraberlik%26BOU%31

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%70
Güven67/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Fulham son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Beklenen gol (ev)

2,03

Beklenen gol (dep.)

1,66

Toplam beklenen gol

3,69

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1590, Bournemouth 1671.
  • Fulham iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1590 — 1671).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Fulham 1590.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 2,03, Bournemouth 1,66).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 2,03, Bournemouth 1,66).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,16 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven67/100Orta risk
  • Fulham son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Fulham — Bournemouth · Kuponperest