KuponperestV2
17 Şubat Cumartesi · 15:00
Fulham
1-2Maç sonucu · İY 0-1
Aston Villa

Kuponperest analizi

FUL%42Beraberlik%27AVI%31

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%75
Güven67/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,45, Aston Villa 1,07).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,45

Beklenen gol (dep.)

1,07

Toplam beklenen gol

2,52

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Aston Villa 1691.
  • Fulham iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1617 — 1691).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Fulham 1617.
  • Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,45, Aston Villa 1,07).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Fulham 1,45, Aston Villa 1,07).
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fulham son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Fulham — Aston Villa · Kuponperest