KuponperestV2
28 Nisan Pazar · 12:30
Frosinone Calcio
0-2Maç sonucu · İY 0-1
SSC Napoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,48

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%43
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%71
2.5 üst
%45
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.39.25.52.10.60.1
111137.42.90.80.2
27.48.65.01.90.60.1
33.33.92.20.90.30.1
41.11.30.80.30.10.0
50.30.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 92%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%79
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, SSC Napoli 1791.
  • Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1664 — 1791).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Frosinone Calcio 1664.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, SSC Napoli 1791.
  • Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Frosinone Calcio 1664.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,35, SSC Napoli 1,16).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%73
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,35, SSC Napoli 1,16).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,35, SSC Napoli 1,16).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,35, SSC Napoli 1,16).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,35, SSC Napoli 1,16).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%27
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,35, SSC Napoli 1,16).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,35, SSC Napoli 1,16).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,35, SSC Napoli 1,16).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio kalesini maçların %27'inde, SSC Napoli %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven62/100Orta risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven74/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,35.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven52/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven47/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,11 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,41 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,51.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Frosinone Calcio — SSC Napoli · Kuponperest