28 Nisan Pazar · 12:30
Kuponperest analizi
FCA%39Beraberlik%25SNA%36
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%77
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 92%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,35, SSC Napoli 1,16).
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
1,16
Toplam beklenen gol
2,51
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, SSC Napoli 1791.
- Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1664 — 1791).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Frosinone Calcio 1664.
- SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,35, SSC Napoli 1,16).
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 1,35, SSC Napoli 1,16).
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,30 gol yedi.
- SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
- Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).