KuponperestV2
6 Ocak Cumartesi · 15:00
Frosinone Calcio
2-3Maç sonucu · İY 0-2
Monza

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

4,68

En olası skor

4-1

%9

Ev sahibi kazanır
%86
Beraberlik
%9
Deplasman kazanır
%5
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%96
2.5 üst
%85
3.5 üst
%70

Skor olasılık matrisi

012345
00.90.80.40.10.00.0
13.33.21.50.50.10.0
26.36.02.90.90.20.0
38.07.63.61.10.30.1
47.57.13.41.10.30.0
55.75.42.60.80.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%72
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%80
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1711, Monza 1431.
  • Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,81 gol attı.
  • Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%11
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1711 — 1431).
  • Simülasyonların %9'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%9
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Frosinone Calcio 1711.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%91
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1711, Monza 1431.
  • Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,81 gol attı.
  • Simülasyonların %86'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Frosinone Calcio 1711.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %5'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%89
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %91'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,72 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 3,77, Monza 0,95).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%95
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,72 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 3,77, Monza 0,95).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%82
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,72 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 3,77, Monza 0,95).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%65
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,72 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 3,77, Monza 0,95).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%51
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,72 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 3,77, Monza 0,95).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %85'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%5
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,72 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 3,77, Monza 0,95).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,72 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 3,77, Monza 0,95).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,72 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 3,77, Monza 0,95).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven62/100Orta risk
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,72 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio kalesini maçların %27'inde, Monza %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven62/100Orta risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 3,77.
  • İç sahada maç başına 1,81 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%84
Güven61/100Orta risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 3,77.
  • İç sahada maç başına 1,81 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%72
Güven70/100Orta risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 3,77.
  • İç sahada maç başına 1,81 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven49/100Orta risk
  • Monza için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven75/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 0,95.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%69
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%87
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%60
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,72; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,72.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Frosinone Calcio — Monza · Kuponperest