10 Mayıs Cuma · 20:45
Kuponperest analizi
FCA%45Beraberlik%20IMI%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%64
Güven61/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- Frosinone Calcio için beklenen gol: 2,15.
- İç sahada maç başına 1,81 gol üretiyor.
- Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,15
Beklenen gol (dep.)
1,49
Toplam beklenen gol
3,64
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven43/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1711, Internazionale Milano 1890.
- Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,81 gol attı.
- Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1711 — 1890).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Frosinone Calcio 1711.
- Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 2,15, Internazionale Milano 1,49).
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 2,15, Internazionale Milano 1,49).
- Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Frosinone Calcio son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,64 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).