KuponperestV2
8 Ekim Pazar · 15:00
Frosinone Calcio
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Hellas Verona

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,57

En olası skor

3-0

%11

Ev sahibi kazanır
%77
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%10
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%87
2.5 üst
%70
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
03.42.51.00.30.10.0
18.66.92.70.70.10.0
2118.93.50.90.20.0
3107.83.10.80.20.0
46.65.12.00.50.10.0
53.52.71.10.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır

Uyum 81%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%69
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%74
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1694, Hellas Verona 1427.
  • Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1694 — 1427).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Frosinone Calcio 1694.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%90
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1694, Hellas Verona 1427.
  • Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hellas Verona 1427, Frosinone Calcio 1694.
  • Hellas Verona deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %10'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 2,63, Hellas Verona 0,78).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 2,63, Hellas Verona 0,78).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 2,63, Hellas Verona 0,78).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 2,63, Hellas Verona 0,78).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%27
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 2,63, Hellas Verona 0,78).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 2,63, Hellas Verona 0,78).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 2,63, Hellas Verona 0,78).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 2,63, Hellas Verona 0,78).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Hellas Verona son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven60/100Orta risk
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Hellas Verona son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven60/100Orta risk
  • Frosinone Calcio kalesini maçların %27'inde, Hellas Verona %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,78 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven60/100Orta risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 2,63.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%71
Güven61/100Orta risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 2,63.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%51
Güven58/100Orta risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 2,63.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Hellas Verona deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%54
Güven62/100Orta risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,78.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%19
Güven73/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,78.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven76/100Yüksek risk
  • Hellas Verona için beklenen gol: 0,78.
  • Deplasmanda maç başına 0,86 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%10
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,91 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,91 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Frosinone Calcio — Hellas Verona · Kuponperest