KuponperestV2
26 Ağustos Cumartesi · 18:30
Frosinone Calcio
2-1Maç sonucu · İY 2-0
Atalanta BC

Kuponperest analizi

FCA%58Beraberlik%20ABC%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%68
Güven60/100Orta riskModel uyumu 79%

Neden?

  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Atalanta BC deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,48

Beklenen gol (dep.)

1,13

Toplam beklenen gol

3,61

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1694, Atalanta BC 1672.
  • Frosinone Calcio iç sahada oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,80 gol attı.
  • Simülasyonların %63'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1694 — 1672).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Frosinone Calcio 1694.
  • Atalanta BC deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 2,48, Atalanta BC 1,13).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (Frosinone Calcio 2,48, Atalanta BC 1,13).
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,99 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,52 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Frosinone Calcio — Atalanta BC · Kuponperest