KuponperestV2
17 Mart Pazar · 15:30
Freiburg
2-3Maç sonucu · İY 1-2
Bayer 04 Leverkusen

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,99

En olası skor

1-1

%8

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%27
Karşılıklı gol
%72
1.5 üst
%90
2.5 üst
%74
3.5 üst
%58

Skor olasılık matrisi

012345
01.93.02.61.40.60.2
14.27.26.03.31.40.5
24.98.37.03.91.60.5
33.86.45.43.01.30.4
42.23.73.11.70.70.2
51.01.71.40.80.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 89%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%74
Geçmiş frekans%71
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1677, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • Freiburg iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1677 — 1721).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, Freiburg 1677.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1677, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • Freiburg iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, Freiburg 1677.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,32, Bayer 04 Leverkusen 1,68).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,32, Bayer 04 Leverkusen 1,68).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,32, Bayer 04 Leverkusen 1,68).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,32, Bayer 04 Leverkusen 1,68).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,32, Bayer 04 Leverkusen 1,68).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,32, Bayer 04 Leverkusen 1,68).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Freiburg son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,32, Bayer 04 Leverkusen 1,68).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Freiburg son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,32, Bayer 04 Leverkusen 1,68).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Freiburg son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven63/100Orta risk
  • Freiburg son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,00 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%28
Güven63/100Yüksek risk
  • Freiburg kalesini maçların %13'inde, Bayer 04 Leverkusen %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %28'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven68/100Düşük risk
  • Freiburg için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven55/100Orta risk
  • Freiburg için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Freiburg için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven66/100Düşük risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 1,68.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Freiburg iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 1,68.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Freiburg iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 1,68.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Freiburg iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%30
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%84
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,76 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,24 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%65
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,24 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,00.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Freiburg — Bayer 04 Leverkusen · Kuponperest