KuponperestV2
10 Kasım Cumartesi · 15:30
Freiburg
1-3Maç sonucu · İY 0-2
1. FSV Mainz 05

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,60

En olası skor

2-1

%8

Ev sahibi kazanır
%53
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%86
2.5 üst
%70
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.63.83.01.60.60.2
15.28.46.53.41.30.4
25.68.86.93.61.40.4
34.06.34.92.61.00.3
42.13.32.61.40.50.2
50.91.41.10.60.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 100%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%63
Geçmiş frekans%63
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1680, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Freiburg iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,31 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1680 — 1633).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Freiburg 1680.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Freiburg 1680, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Freiburg iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,31 gol attı.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Freiburg 1680.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,70 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,13, 1. FSV Mainz 05 1,57).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,70 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,13, 1. FSV Mainz 05 1,57).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,70 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,13, 1. FSV Mainz 05 1,57).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,70 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,13, 1. FSV Mainz 05 1,57).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,70 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,13, 1. FSV Mainz 05 1,57).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,70 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,13, 1. FSV Mainz 05 1,57).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Freiburg son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,70 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,13, 1. FSV Mainz 05 1,57).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Freiburg son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,70 beklenen gol hesaplıyor (Freiburg 2,13, 1. FSV Mainz 05 1,57).
  • Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Freiburg son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Freiburg son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,70 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Freiburg kalesini maçların %17'inde, 1. FSV Mainz 05 %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven68/100Düşük risk
  • Freiburg için beklenen gol: 2,13.
  • İç sahada maç başına 2,31 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%63
Güven62/100Orta risk
  • Freiburg için beklenen gol: 2,13.
  • İç sahada maç başına 2,31 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Freiburg için beklenen gol: 2,13.
  • İç sahada maç başına 2,31 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven66/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Freiburg iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Freiburg iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Freiburg iç sahada maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,63 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,70.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,70.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Freiburg — 1. FSV Mainz 05 · Kuponperest