Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 5 msBeklenen toplam gol
3,82
En olası skor
0-2
%8
- Ev sahibi kazanır
- %15
- Beraberlik
- %19
- Deplasman kazanır
- %67
- Karşılıklı gol
- %64
- 1.5 üst
- %89
- 2.5 üst
- %72
- 3.5 üst
- %53
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 2.6 | 5.8 | 7.4 | 6.2 | 3.9 | 1.9 |
| 1 | 2.8 | 7.6 | 9.2 | 7.7 | 4.8 | 2.4 |
| 2 | 1.8 | 4.6 | 5.7 | 4.8 | 3.0 | 1.5 |
| 3 | 0.8 | 1.9 | 2.4 | 2.0 | 1.2 | 0.6 |
| 4 | 0.2 | 0.6 | 0.7 | 0.6 | 0.4 | 0.2 |
| 5 | 0.1 | 0.1 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst
Uyum 80%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Fortuna Sittard 1569, PSV 1654.
- Fortuna Sittard iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1569 — 1654).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: PSV 1654, Fortuna Sittard 1569.
- PSV deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Fortuna Sittard 1569, PSV 1654.
- Fortuna Sittard iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: PSV 1654, Fortuna Sittard 1569.
- PSV deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,24, PSV 2,50).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,24, PSV 2,50).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,24, PSV 2,50).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,24, PSV 2,50).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,24, PSV 2,50).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,24, PSV 2,50).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- Fortuna Sittard son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,24, PSV 2,50).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- Fortuna Sittard son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,24, PSV 2,50).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- PSV son 11 maçta maç başına 2,94 gol attı, 1,22 gol yedi.
- Fortuna Sittard son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Fortuna Sittard son 11 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- PSV son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,74 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Fortuna Sittard kalesini maçların %18'inde, PSV %18'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Fortuna Sittard için beklenen gol: 1,24.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- PSV deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Fortuna Sittard için beklenen gol: 1,24.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- PSV deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Fortuna Sittard için beklenen gol: 1,24.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- PSV deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- PSV için beklenen gol: 2,50.
- Deplasmanda maç başına 2,80 gol üretiyor.
- Fortuna Sittard iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- PSV için beklenen gol: 2,50.
- Deplasmanda maç başına 2,80 gol üretiyor.
- Fortuna Sittard iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- PSV için beklenen gol: 2,50.
- Deplasmanda maç başına 2,80 gol üretiyor.
- Fortuna Sittard iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,65 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,74.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,09 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,74.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.