Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 175 msBeklenen toplam gol
2,82
En olası skor
1-1
%12
- Ev sahibi kazanır
- %33
- Beraberlik
- %27
- Deplasman kazanır
- %40
- Karşılıklı gol
- %57
- 1.5 üst
- %77
- 2.5 üst
- %54
- 3.5 üst
- %32
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 6.5 | 8.5 | 6.4 | 3.1 | 1.1 | 0.3 |
| 1 | 7.9 | 12 | 8.6 | 4.2 | 1.5 | 0.4 |
| 2 | 5.5 | 8.0 | 5.8 | 2.8 | 1.0 | 0.3 |
| 3 | 2.5 | 3.6 | 2.6 | 1.3 | 0.5 | 0.1 |
| 4 | 0.8 | 1.2 | 0.9 | 0.4 | 0.2 | 0.0 |
| 5 | 0.2 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — 3.5 alt
Uyum 43%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Fortuna Sittard 1569, NEC 1511.
- Fortuna Sittard iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1569 — 1511).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: NEC 1511, Fortuna Sittard 1569.
- NEC deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Fortuna Sittard 1569, NEC 1511.
- Fortuna Sittard iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
- Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: NEC 1511, Fortuna Sittard 1569.
- NEC deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,34, NEC 1,45).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,34, NEC 1,45).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,34, NEC 1,45).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,34, NEC 1,45).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,34, NEC 1,45).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,34, NEC 1,45).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Fortuna Sittard son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,34, NEC 1,45).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Fortuna Sittard son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Sittard 1,34, NEC 1,45).
- Fortuna Sittard son 11 maçta maç başına 1,55 gol attı, 1,71 gol yedi.
- NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Fortuna Sittard son maçlarının %45'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Fortuna Sittard son 11 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- NEC son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,79 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Fortuna Sittard kalesini maçların %18'inde, NEC %0'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Fortuna Sittard için beklenen gol: 1,34.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- NEC deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Fortuna Sittard için beklenen gol: 1,34.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- NEC deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Fortuna Sittard için beklenen gol: 1,34.
- İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
- NEC deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- NEC için beklenen gol: 1,45.
- Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Fortuna Sittard iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- NEC için beklenen gol: 1,45.
- Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Fortuna Sittard iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- NEC için beklenen gol: 1,45.
- Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Fortuna Sittard iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,23 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,79; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,79.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,56 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,79.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.