KuponperestV2
10 Kasım Cumartesi · 15:30
Fortuna Düsseldorf
4-1Maç sonucu · İY 0-0
Hertha

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

2,92

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%45
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%77
2.5 üst
%56
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
05.76.84.31.80.50.1
19.1117.02.90.90.2
27.69.45.82.40.70.2
34.25.23.21.30.40.1
41.72.11.30.50.20.0
50.60.70.40.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 85%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%64
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven42/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fortuna Düsseldorf 1620, Hertha 1620.
  • Fortuna Düsseldorf iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven49/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, Fortuna Düsseldorf 1620.
  • Hertha deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%70
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fortuna Düsseldorf 1620, Hertha 1620.
  • Fortuna Düsseldorf iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, Fortuna Düsseldorf 1620.
  • Hertha deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 1,65, Hertha 1,24).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 1,65, Hertha 1,24).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 1,65, Hertha 1,24).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 1,65, Hertha 1,24).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 1,65, Hertha 1,24).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 1,65, Hertha 1,24).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 1,65, Hertha 1,24).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 1,65, Hertha 1,24).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven53/100Orta risk
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Fortuna Düsseldorf kalesini maçların %13'inde, Hertha %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven51/100Orta risk
  • Fortuna Düsseldorf için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Hertha deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven44/100Yüksek risk
  • Fortuna Düsseldorf için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Hertha deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Fortuna Düsseldorf için beklenen gol: 1,65.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Hertha deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven57/100Orta risk
  • Hertha için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Fortuna Düsseldorf iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven51/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Fortuna Düsseldorf iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven67/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 1,24.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Fortuna Düsseldorf iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%46
Güven42/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,50 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Fortuna Düsseldorf — Hertha · Kuponperest