KuponperestV2
24 Ağustos Cumartesi · 15:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,68

En olası skor

0-1

%13

Ev sahibi kazanır
%18
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%60
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%74
2.5 üst
%51
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
07.713116.62.91.0
16.3119.65.62.40.8
22.74.74.12.41.00.4
30.81.31.10.70.30.1
40.20.30.20.10.10.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 43%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%82
Elo gücü%60
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fortuna Düsseldorf 1620, Bayer Leverkusen 1620.
  • Fortuna Düsseldorf iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%54
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, Fortuna Düsseldorf 1620.
  • Bayer Leverkusen deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fortuna Düsseldorf 1620, Bayer Leverkusen 1620.
  • Fortuna Düsseldorf iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven48/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer Leverkusen 1620, Fortuna Düsseldorf 1620.
  • Bayer Leverkusen deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 0,84, Bayer Leverkusen 1,74).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 0,84, Bayer Leverkusen 1,74).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 0,84, Bayer Leverkusen 1,74).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 0,84, Bayer Leverkusen 1,74).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 0,84, Bayer Leverkusen 1,74).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 0,84, Bayer Leverkusen 1,74).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 0,84, Bayer Leverkusen 1,74).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Fortuna Düsseldorf 0,84, Bayer Leverkusen 1,74).
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • Bayer Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,36 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Bayer Leverkusen son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • Fortuna Düsseldorf kalesini maçların %13'inde, Bayer Leverkusen %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,84 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • Fortuna Düsseldorf için beklenen gol: 0,84.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Bayer Leverkusen deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%23
Güven53/100Yüksek risk
  • Fortuna Düsseldorf için beklenen gol: 0,84.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Bayer Leverkusen deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven65/100Yüksek risk
  • Fortuna Düsseldorf için beklenen gol: 0,84.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Bayer Leverkusen deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven62/100Orta risk
  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 1,74.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Fortuna Düsseldorf iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 1,74.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Fortuna Düsseldorf iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Bayer Leverkusen için beklenen gol: 1,74.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Fortuna Düsseldorf iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%45
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven48/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,14 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven49/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,44 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,58.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Fortuna Düsseldorf — Bayer Leverkusen · Kuponperest