KuponperestV2
13 Haziran Cuma · 01:30
Fortaleza EC
2-3Maç sonucu · İY 0-2
Santos

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

2,90

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%38
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%79
2.5 üst
%58
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
05.67.86.13.11.20.4
17.2128.74.41.70.5
25.38.16.23.11.20.4
32.53.82.91.50.60.2
40.91.41.00.50.20.1
50.30.40.30.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 91%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%62
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%63

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fortaleza EC 1540, Santos 1572.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1540 — 1572).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Santos 1572, Fortaleza EC 1540.
  • Santos deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fortaleza EC 1540, Santos 1572.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Santos 1572, Fortaleza EC 1540.
  • Santos deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,42, Santos 1,52).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,42, Santos 1,52).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,42, Santos 1,52).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,42, Santos 1,52).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%17
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,42, Santos 1,52).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,42, Santos 1,52).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,42, Santos 1,52).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,42, Santos 1,52).
  • Santos son 30 maçta maç başına 1,45 gol attı, 1,29 gol yedi.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • Santos son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,94 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Fortaleza EC kalesini maçların %0'inde, Santos %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven65/100Orta risk
  • Fortaleza EC için beklenen gol: 1,42.
  • Santos deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Fortaleza EC için beklenen gol: 1,42.
  • Santos deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven65/100Yüksek risk
  • Fortaleza EC için beklenen gol: 1,42.
  • Santos deplasmanda maç başına 1,43 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven65/100Orta risk
  • Santos için beklenen gol: 1,52.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Fortaleza EC iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Santos için beklenen gol: 1,52.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Fortaleza EC iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • Santos için beklenen gol: 1,52.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Fortaleza EC iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%29
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%48
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,65 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,94.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Fortaleza EC — Santos · Kuponperest