KuponperestV2
25 Ağustos Pazartesi · 00:30
Fortaleza EC
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Mirassol

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

2,35

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%57
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%67
2.5 üst
%42
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
0107.43.00.80.20.0
115124.61.20.20.0
2129.13.50.90.20.0
36.04.71.80.50.10.0
42.31.80.70.20.00.0
50.70.60.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 100%
Dixon-Coles%57
Monte Carlo%57
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fortaleza EC 1540, Mirassol 1495.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1540 — 1495).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Mirassol 1495, Fortaleza EC 1540.
  • Mirassol deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fortaleza EC 1540, Mirassol 1495.
  • Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Mirassol 1495, Fortaleza EC 1540.
  • Mirassol deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,54, Mirassol 0,78).
  • Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%67
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,54, Mirassol 0,78).
  • Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,54, Mirassol 0,78).
  • Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,54, Mirassol 0,78).
  • Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,54, Mirassol 0,78).
  • Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,54, Mirassol 0,78).
  • Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,54, Mirassol 0,78).
  • Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor (Fortaleza EC 1,54, Mirassol 0,78).
  • Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Mirassol son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Fortaleza EC kalesini maçların %0'inde, Mirassol %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,78 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven65/100Orta risk
  • Fortaleza EC için beklenen gol: 1,54.
  • Mirassol deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven56/100Yüksek risk
  • Fortaleza EC için beklenen gol: 1,54.
  • Mirassol deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • Fortaleza EC için beklenen gol: 1,54.
  • Mirassol deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%54
Güven56/100Orta risk
  • Mirassol için beklenen gol: 0,78.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Fortaleza EC iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Mirassol için beklenen gol: 0,78.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Fortaleza EC iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven65/100Yüksek risk
  • Mirassol için beklenen gol: 0,78.
  • Deplasmanda maç başına 0,73 gol üretiyor.
  • Fortaleza EC iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,32.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Fortaleza EC — Mirassol · Kuponperest