KuponperestV2
23 Ekim Çarşamba · 01:30
Fluminense
1-0Maç sonucu · İY 0-0
CA Paranaense

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,11

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%49
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%82
2.5 üst
%61
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.75.53.71.60.50.1
17.9116.72.80.90.2
27.59.66.12.60.80.2
34.65.83.71.60.50.1
42.12.71.70.70.20.1
50.81.00.60.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 1.5 üst

Uyum 94%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%82
Geçmiş frekans%84
Ensemble sonucu%83

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, CA Paranaense 1566.
  • Fluminense iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1585 — 1566).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Paranaense 1566, Fluminense 1585.
  • CA Paranaense deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fluminense 1585, CA Paranaense 1566.
  • Fluminense iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CA Paranaense 1566, Fluminense 1585.
  • CA Paranaense deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,83, CA Paranaense 1,28).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,83, CA Paranaense 1,28).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,83, CA Paranaense 1,28).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,83, CA Paranaense 1,28).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,83, CA Paranaense 1,28).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,83, CA Paranaense 1,28).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fluminense son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,83, CA Paranaense 1,28).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fluminense son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,83, CA Paranaense 1,28).
  • Fluminense son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • CA Paranaense son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Fluminense son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven58/100Orta risk
  • Fluminense son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • CA Paranaense son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven58/100Yüksek risk
  • Fluminense kalesini maçların %17'inde, CA Paranaense %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven71/100Düşük risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • CA Paranaense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • CA Paranaense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • Fluminense için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • CA Paranaense deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven63/100Orta risk
  • CA Paranaense için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Fluminense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • CA Paranaense için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Fluminense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • CA Paranaense için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Fluminense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,37 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,74 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,11.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Fluminense — CA Paranaense · Kuponperest