Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 6 msBeklenen toplam gol
2,61
En olası skor
1-1
%13
- Ev sahibi kazanır
- %50
- Beraberlik
- %26
- Deplasman kazanır
- %23
- Karşılıklı gol
- %51
- 1.5 üst
- %75
- 2.5 üst
- %49
- 3.5 üst
- %26
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 7.7 | 6.4 | 3.5 | 1.1 | 0.3 | 0.1 |
| 1 | 11 | 12 | 5.7 | 1.9 | 0.5 | 0.1 |
| 2 | 9.8 | 9.6 | 4.7 | 1.6 | 0.4 | 0.1 |
| 3 | 5.4 | 5.3 | 2.6 | 0.9 | 0.2 | 0.0 |
| 4 | 2.2 | 2.2 | 1.1 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 5 | 0.7 | 0.7 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — 0.5 üst
Uyum 90%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Fluminense 1480, CA Mineiro 1480.
- Fluminense iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1480 — 1480).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1480, Fluminense 1480.
- CA Mineiro deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Fluminense 1480, CA Mineiro 1480.
- Fluminense iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1480, Fluminense 1480.
- CA Mineiro deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,66, CA Mineiro 0,99).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,32 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %52.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,66, CA Mineiro 0,99).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,32 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %52.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,66, CA Mineiro 0,99).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,32 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %52.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,66, CA Mineiro 0,99).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,32 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %52.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,66, CA Mineiro 0,99).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,32 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %52.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,66, CA Mineiro 0,99).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,32 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
- Fluminense son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,66, CA Mineiro 0,99).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,32 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
- Fluminense son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor (Fluminense 1,66, CA Mineiro 0,99).
- Fluminense son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,32 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,08 gol yedi.
- Fluminense son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Fluminense son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- CA Mineiro son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,64 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Fluminense kalesini maçların %17'inde, CA Mineiro %27'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
- Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,99 — gol bulamama olasılığı yüksek.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Fluminense için beklenen gol: 1,66.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- CA Mineiro deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Fluminense için beklenen gol: 1,66.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- CA Mineiro deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Fluminense için beklenen gol: 1,66.
- İç sahada maç başına 1,87 gol üretiyor.
- CA Mineiro deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- CA Mineiro için beklenen gol: 0,99.
- Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
- Fluminense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- CA Mineiro için beklenen gol: 0,99.
- Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
- Fluminense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- CA Mineiro için beklenen gol: 0,99.
- Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
- Fluminense iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,16 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 2,64; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,64.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,48 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 2,64.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.