Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 11 msBeklenen toplam gol
4,17
En olası skor
2-1
%8
- Ev sahibi kazanır
- %75
- Beraberlik
- %13
- Deplasman kazanır
- %12
- Karşılıklı gol
- %66
- 1.5 üst
- %92
- 2.5 üst
- %80
- 3.5 üst
- %62
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 1.7 | 1.6 | 1.0 | 0.4 | 0.1 | 0.0 |
| 1 | 4.7 | 5.5 | 3.0 | 1.1 | 0.3 | 0.1 |
| 2 | 7.3 | 8.1 | 4.5 | 1.7 | 0.5 | 0.1 |
| 3 | 7.4 | 8.2 | 4.6 | 1.7 | 0.5 | 0.1 |
| 4 | 5.6 | 6.2 | 3.5 | 1.3 | 0.4 | 0.1 |
| 5 | 3.4 | 3.8 | 2.1 | 0.8 | 0.2 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst
Uyum 99%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Feyenoord Rotterdam 1681, Utrecht 1515.
- Feyenoord Rotterdam iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
- Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1681 — 1515).
- Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Utrecht 1515, Feyenoord Rotterdam 1681.
- Utrecht deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Feyenoord Rotterdam 1681, Utrecht 1515.
- Feyenoord Rotterdam iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
- Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Utrecht 1515, Feyenoord Rotterdam 1681.
- Utrecht deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,03, Utrecht 1,11).
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,03, Utrecht 1,11).
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,03, Utrecht 1,11).
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,03, Utrecht 1,11).
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,03, Utrecht 1,11).
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,03, Utrecht 1,11).
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
- Feyenoord Rotterdam son maçlarının %36'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,03, Utrecht 1,11).
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
- Feyenoord Rotterdam son maçlarının %36'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,03, Utrecht 1,11).
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Utrecht son 10 maçta maç başına 1,56 gol attı, 2,85 gol yedi.
- Feyenoord Rotterdam son maçlarının %36'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Feyenoord Rotterdam son 11 maçının %64'inde iki takım da gol attı.
- Utrecht son 10 maçının %90'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Feyenoord Rotterdam kalesini maçların %36'inde, Utrecht %0'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Feyenoord Rotterdam için beklenen gol: 3,03.
- İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Utrecht deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Feyenoord Rotterdam için beklenen gol: 3,03.
- İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Utrecht deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Feyenoord Rotterdam için beklenen gol: 3,03.
- İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
- Utrecht deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Utrecht için beklenen gol: 1,11.
- Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Feyenoord Rotterdam iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Utrecht için beklenen gol: 1,11.
- Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Feyenoord Rotterdam iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Utrecht için beklenen gol: 1,11.
- Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
- Feyenoord Rotterdam iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,14.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.