KuponperestV2
12 Ocak Pazar · 16:30
Feyenoord Rotterdam
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Utrecht

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

4,22

En olası skor

3-0

%9

Ev sahibi kazanır
%78
Beraberlik
%12
Deplasman kazanır
%11
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%92
2.5 üst
%80
3.5 üst
%59

Skor olasılık matrisi

012345
01.61.51.00.40.10.0
14.45.33.01.10.30.1
26.97.94.61.80.50.1
37.18.24.71.80.50.1
45.56.33.61.40.40.1
53.43.92.20.90.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%60
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%69
Güven48/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Feyenoord Rotterdam 1681, Utrecht 1493.
  • Feyenoord Rotterdam iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1681 — 1493).
  • Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Utrecht 1493, Feyenoord Rotterdam 1681.
  • Utrecht deplasmanda oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%86
Güven65/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Feyenoord Rotterdam 1681, Utrecht 1493.
  • Feyenoord Rotterdam iç sahada oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı, maç başına 2,40 gol attı.
  • Simülasyonların %78'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%31
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Utrecht 1493, Feyenoord Rotterdam 1681.
  • Utrecht deplasmanda oynadığı 6 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %88'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,23 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,08, Utrecht 1,15).
  • Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 üst

Toplam gol

%93
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,23 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,08, Utrecht 1,15).
  • Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

2.5 üst

Toplam gol

%79
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,23 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,08, Utrecht 1,15).
  • Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

3.5 üst

Toplam gol

%61
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,23 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,08, Utrecht 1,15).
  • Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

4.5 üst

Toplam gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,23 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,08, Utrecht 1,15).
  • Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.

1.5 alt

Toplam gol

%7
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,23 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,08, Utrecht 1,15).
  • Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Feyenoord Rotterdam son maçlarının %36'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,23 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,08, Utrecht 1,15).
  • Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Feyenoord Rotterdam son maçlarının %36'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,23 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 3,08, Utrecht 1,15).
  • Feyenoord Rotterdam son 11 maçta maç başına 2,83 gol attı, 1,06 gol yedi.
  • Utrecht son 11 maçta maç başına 1,61 gol attı, 2,95 gol yedi.
  • Feyenoord Rotterdam son maçlarının %36'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven54/100Orta risk
  • Feyenoord Rotterdam son 11 maçının %64'inde iki takım da gol attı.
  • Utrecht son 11 maçının %91'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • Feyenoord Rotterdam kalesini maçların %36'inde, Utrecht %0'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%96
Güven67/100Düşük risk
  • Feyenoord Rotterdam için beklenen gol: 3,08.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Utrecht deplasmanda maç başına 2,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%79
Güven61/100Orta risk
  • Feyenoord Rotterdam için beklenen gol: 3,08.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Utrecht deplasmanda maç başına 2,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%60
Güven59/100Orta risk
  • Feyenoord Rotterdam için beklenen gol: 3,08.
  • İç sahada maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Utrecht deplasmanda maç başına 2,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven48/100Orta risk
  • Utrecht için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Feyenoord Rotterdam iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven43/100Yüksek risk
  • Utrecht için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Feyenoord Rotterdam iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven70/100Yüksek risk
  • Utrecht için beklenen gol: 1,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
  • Feyenoord Rotterdam iç sahada maç başına 1,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%59
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%27
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%86
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%55
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,86 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,23; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%91
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,23.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,23.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Feyenoord Rotterdam — Utrecht · Kuponperest