Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 6 msBeklenen toplam gol
3,20
En olası skor
1-2
%10
- Ev sahibi kazanır
- %19
- Beraberlik
- %20
- Deplasman kazanır
- %61
- Karşılıklı gol
- %57
- 1.5 üst
- %84
- 2.5 üst
- %63
- 3.5 üst
- %39
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 3.7 | 8.0 | 8.7 | 6.3 | 3.4 | 1.5 |
| 1 | 4.2 | 9.0 | 9.8 | 7.1 | 3.9 | 1.7 |
| 2 | 2.3 | 5.1 | 5.5 | 4.0 | 2.2 | 0.9 |
| 3 | 0.9 | 1.9 | 2.1 | 1.5 | 0.8 | 0.4 |
| 4 | 0.2 | 0.5 | 0.6 | 0.4 | 0.2 | 0.1 |
| 5 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere
Uyum 45%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Feyenoord Rotterdam 1561, Bayer 04 Leverkusen 1620.
- Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1561 — 1620).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1620, Feyenoord Rotterdam 1561.
- Bayer 04 Leverkusen deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
- Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Feyenoord Rotterdam 1561, Bayer 04 Leverkusen 1620.
- Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1620, Feyenoord Rotterdam 1561.
- Bayer 04 Leverkusen deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
- Simülasyonların %61'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 1,12, Bayer 04 Leverkusen 2,17).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,43 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 1,12, Bayer 04 Leverkusen 2,17).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,43 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 1,12, Bayer 04 Leverkusen 2,17).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,43 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 1,12, Bayer 04 Leverkusen 2,17).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,43 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 1,12, Bayer 04 Leverkusen 2,17).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,43 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %71.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 1,12, Bayer 04 Leverkusen 2,17).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,43 gol yedi.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 1,12, Bayer 04 Leverkusen 2,17).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,43 gol yedi.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor (Feyenoord Rotterdam 1,12, Bayer 04 Leverkusen 2,17).
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,43 gol yedi.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,30 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Feyenoord Rotterdam kalesini maçların %0'inde, Bayer 04 Leverkusen %27'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Feyenoord Rotterdam için beklenen gol: 1,12.
- Bayer 04 Leverkusen deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Feyenoord Rotterdam için beklenen gol: 1,12.
- Bayer 04 Leverkusen deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Feyenoord Rotterdam için beklenen gol: 1,12.
- Bayer 04 Leverkusen deplasmanda maç başına 1,69 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,17.
- Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
- Feyenoord Rotterdam iç sahada maç başına 2,50 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,17.
- Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
- Feyenoord Rotterdam iç sahada maç başına 2,50 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,17.
- Deplasmanda maç başına 1,69 gol üretiyor.
- Feyenoord Rotterdam iç sahada maç başına 2,50 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,45 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,85 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,85 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,30.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.