KuponperestV2
26 Ekim Cumartesi · 22:30
Famalicão
0-3Maç sonucu · İY 0-0
Sporting Clube de Portugal

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,25

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%12
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%66
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%84
2.5 üst
%63
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
04.09.0107.84.42.0
13.88.79.87.44.21.9
21.84.14.73.52.00.9
30.61.31.51.10.60.3
40.10.30.40.30.20.1
50.00.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 67%
Dixon-Coles%66
Monte Carlo%66
Geçmiş frekans%79
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%17
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Famalicão 1516, Sporting Clube de Portugal 1639.
  • Famalicão iç sahada oynadığı 4 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1516 — 1639).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%60
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Famalicão 1516.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Famalicão 1516, Sporting Clube de Portugal 1639.
  • Famalicão iç sahada oynadığı 4 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%83
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sporting Clube de Portugal 1639, Famalicão 1516.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda oynadığı 5 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Famalicão 0,95, Sporting Clube de Portugal 2,27).
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Famalicão 0,95, Sporting Clube de Portugal 2,27).
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Famalicão 0,95, Sporting Clube de Portugal 2,27).
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Famalicão 0,95, Sporting Clube de Portugal 2,27).
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Famalicão 0,95, Sporting Clube de Portugal 2,27).
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Famalicão 0,95, Sporting Clube de Portugal 2,27).
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Famalicão son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Famalicão 0,95, Sporting Clube de Portugal 2,27).
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Famalicão son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Famalicão 0,95, Sporting Clube de Portugal 2,27).
  • Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • Famalicão son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Famalicão son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Sporting Clube de Portugal son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • Famalicão kalesini maçların %30'inde, Sporting Clube de Portugal %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,95 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven52/100Orta risk
  • Famalicão için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • Famalicão için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven66/100Yüksek risk
  • Famalicão için beklenen gol: 0,95.
  • İç sahada maç başına 0,75 gol üretiyor.
  • Sporting Clube de Portugal deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%92
Güven58/100Orta risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 2,27.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Famalicão iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven50/100Orta risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 2,27.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Famalicão iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven54/100Yüksek risk
  • Sporting Clube de Portugal için beklenen gol: 2,27.
  • Deplasmanda maç başına 2,40 gol üretiyor.
  • Famalicão iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%12
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%48
Güven39/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven48/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven41/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Famalicão — Sporting Clube de Portugal · Kuponperest